Verslo valdymo sistemu gidas

Projektų valdymo sistemos

Sistemos skirtos įmonėms, kurių veikla susijusi su įvairių projektų vykdymu. Tai – statybinės, konsultacinės įmonės, mokslinio tyrimo institutai ir kitos įstaigos. Projektų valdymo sistemos padeda sudaryti projekto darbų planą, materialių bei žmogiškųjų išteklių poreikio biudžetus. Jos taip pat laiku suteikia informaciją apie šių išteklių naudojimą ir projekto darbų įvykdymo lygį. Visa tai sumažina projektų rengimo, jų organizavimo ir įgyvendinimo trukmę ir su tuo susijusias sąnaudas.

Rodyti:
2it PMS

 - UAB "2it Baltic"

Projektų valdymo sistema, kuri skirta valdyti procesus, sutelktus į unikalaus tikslo pasiekimą, turintį savo pradžią ir pabaigą bei ribotus išteklius. Daugiau apie 2it PMS...

Redmine

 - Redmine (Prancūzija)

Atvirojo kodo internetinė projektų ir darbų valdymo sistema. Daugiau apie Redmine...

WiseTeam

 - UAB "Integris"

Projektų valdymo sistema. Daugiau apie WiseTeam...

1C: Projektų valdymas - ЗАО "1С" (Rusija)

Projektų valdymo sistema, sukurta "1C: Organizacija 8" platformos pagrindu.

B-NOVO Business Social for Project Managemet - UAB “B-NOVO Technologies”

Specializuota internetinė sistema, sukurta B-NOVO Business Social platformos pagrindu.

HOURS! - UAB "NRD"

Darbo laiko panaudojimo registravimo sistema.

iPyramid.bizlogic - Darbo organizatorius - UAB "Verticus"

iPyramid.bizlogic sistemos pagrindu sukurtas sprendimas, leidžiantis planuoti ir kontroliuoti reikalingus atlikti darbus ir optimaliai paskirstyti darbo laiką.

Kalkuliacija - IĮ "AMB"

Progama skirta objektų, kuriuose vykdomi statybos, įrengimo, technikos montavimo ar kitokie darbai, atliktų darbų kalkuliacijai. Medžiagos, darbai, darbo užmokestis skaičiuojama ir vertinama sutartinėmis arba rinkos kainomis.

Smart Projects - UAB "Idamas"

Projektų valdymo sistema, skirta įvairios trukmės projektų, kuriuos vykdo didelis darbuotojų skaičius, valdymui ir priežiūrai. Sistemos verslo procesai suprojektuoti E.Goldratt "Kritinės grandinės" principu.

Sutarčių vykdymas - IĮ "AMB"

Programa analizuoja sutarčių, vykdomų pagal kalkuliacijų programos dokumentus, rezultatus. Šioje programoje fiksuojamas realus įdirbis, darbo valandas, sunaudotų medžiagų savikaina, išrašyti dokumentai ir jų apmokėjimas.

Terra - Projektų valdymo sistema - UAB "Terra IT"

Universali e-sistema, leidžianti valdyti įvairaus pobūdžio sudėtingo administravimo reikalaujančius projektus nuotoliniu būdu.

◦KITOS SISTEMOS -  

Projektų valdymo modulius turi šios universalio apskaitos ir VVS: Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV, i-Scala, Contour Enterprise, Profit-WEB® SQL, HansaWorld ir kt.