Verslo valdymo sistemu gidas

Švietimas, mokslas, kultūra

Aukštesniosios ir profesinės mokyklos, aukštosios mokyklos, kolegijos, mokslo įstaigos, institutai, mokyklos, gimnazijos, mokymo centrai, sporto mokyklos, vaikų darželiai, muziejai, galerijos, bibliotekos ir kt.

Rodyti:
e-University

 - Cardisoft S.A. (Graikija)

Specializuotas sprendimas, leidžiantis švietimo institucijoms efektyviai teikti administravimo ir mokymo paslaugas. Daugiau apie e-University...

CDN Egeria Education - Comarch SA (Lenkija)

Specializuotas sprendimas, skirtas aukštojo mokslo įstaigoms.

E-mokymo sistema - UAB "Internovitas"

Sistema suteikianti galimybę įmonėms, mokymo institucijosms organizuoti distancinį mokymą internetu.

Elektroninis dienynas - UAB "Nevda"

Specializuota mokymo įstaigoms skirta informacinė sistema, kurios pagrindinė paskirtis - pakeisti dienyną ir pažymių knygeles, padarant jas elektronines, t.y. duomenys įvedami bei peržiūrimi naudojantis interneto naršykle.

Horizon - Mokslo įstaigoms - "FMS" SIA (Latvija)

Specializuotas sprendimas, sukurtas "Horizon" sistemos pagrindu.

LIBIS - UAB "Asseco Lietuva"

Kompleksinė internetinė sistema pagrindiniams bibliotekų procesams automatizuoti: nuo katalogavimo ir komplektavimo iki skaitytojų aptarnavimo bibliotekoje ir internetu.

SAP - Mokslo ir mokymo įstaigoms - SAP AG (Vokietija)

Specializuotas sprendimas, sukurtas SAP sistemos pagrindu.

Sistema mažoms bibliotekoms - UAB "Asseco Lietuva"

Tai sistema nedidelei mokyklos ar organizacijos bibliotekai, padedanti pakeisti tradicinius bibliotekos darbo metodus ir leidžianti visiškai automatizuoti bibliotekos darbą: kataloguoti, komplektuoti fondus, aptarnauti skaitytojus, pateikti katalogą intranete ir internete, apskaityti ir valdyti visus bibliotekinio darbo procesus.

STEKAS - Tarifikacija - UAB "Stekas"

STEKAS - apskaita sistemos sprendimas, skirtas nustatyti švietimo įstaigose dirbančių darbuotojų darbo krūvį bei tarnybinius atlgyginimus.