Verslo valdymo sistemu gidas

Nuorodos

Čia galite rasti nuorodas į autoriaus dažniausiai lankomus internetinius tinklalapius. Juose rasite naujausią informaciją apie lietuviškų ir užsieninių verslo valdymo sistemų gamintojus, bei šių sistemų diegėjus.
VVS kataloguose pateikiama sugrupuota pagal VVS tipus informacija apie įvairias užsienyje suprojektuotas sistemas. Kai kurios iš jų parduodamos ir diegiamos Lietuvoje.

Konsultacinių įmonių tinklalapiuose gausu medžiagos ir praktinių patarimų apie tai, kaip atlikti naujos VVS atranką ir įdiegti pasirinktą sistemą taip, kad ji įmonei atneštų maksimalią naudą.

Įmonėms, kurios pasirengusios investuoti į naujas VVS, naudinga susipažinti su pasiruošimo šių sistemų atrankos konkursui metodine medžiaga ir automatizuotomis VVS atrankos priemonėmis.

Pateiktos nuorodos į specializuotų spaudos leidinių tinklalapius ir internetinius portalus padės sekti šiuolaikines VVS vystymosi tendencijas ir neatsilikti nuo jų.

Atskiras internetinių nuorodų kolekcijos skyrius skirtas specializuotoms organizacijoms, vienijančioms VVS gamintojus ir diegėjus.

Taip pat nutarėme pateikti nuorodas į populiariausių internetinių žinynų tinklalapius.
Nuolat plėsdami šį internetinių nuorodų rinkinį, iš anksto dėkojame tinklalapio lankytojams už suteiktą informaciją apie naujus, įdomius tinklalapius VVS tematika. Rašykite mums apie tai e-pašto adresu info@vvsgidas.lt. Taip pat, būsime dėkingi už pranešimus apie neveikiančias rinkinio nuorodas.