Verslo valdymo sistemu gidas

Kuri geriausia?

Šiame tinklalapio skyriuje lentelėse ir grafiškai pateikiama apibendrinta informacija apie Lietuvoje naudojamas vietinių ir užsienio gamintojų sukurtas VVS ir jų diegėjus. Lietuviškos sistemos palyginamos pagal jas naudojančių įmonių kiekį, jas kuriančių ir tobulinančių projektuotojų ir programuotojų kiekį. Taip pat grafiškai palyginamas šias programas diegiančių konsultantų kiekis. Ši statistinė informacija paruošta duomenų, gautų betarpiškai iš lietuviškų sistemų gamintojų ir platintojų, pagrindu. Tinklalapio autorius neatsako už jų tikrumą. Taip pat būtina pabrėžti, kad čia paminėtos tik įmonės, pateikusios atitinkamą informaciją. Kita vertus, įmonės nenoras paviešinti tam tikrus duomenis - tai taip pat informacija...

Švedijos įmonės Data Research DPU duomenų pagrindu sudarytuose grafikuose pateikta apibendrinta informacija apie Lietuvoje naudojamas užsienines VVS. Čia palyginami vartotojų atsiliepimai apie šių sistemų funkcionalumą, naudojimo patogumą, kainos ir kokybės santykį. Taip pat pateiktas grafikas, vaiduojantis bendrą šių sistemų įvertinimą. Sistemos pagal kiekvieną kriterijų vertinamos penkiabale sistema. Grafikuose šalia VVS pavadinimo skliaustuose nurodytas apklausoje dalyvavusių respondentų skaičius.

Tinklalapyje vvsgidas.lt šiuo metu atliekama analogiška VVS vartotojų apklausa. Dalyvaukite apklausoje ir mes Jums atsiųsime šiuo metu sukauptus apibendrintus visų VVS įvertinimus.