Verslo valdymo sistemu gidas

Reklamos kainos

Mes tikimės, kad tinklalapis VVSgidas.lt taps pagrindiniu informacijos šaltiniu Lietuvos įmonių darbuotojams, besirenkantiems, diegiantiems ar jau naudojantiems įvairias VVS. Jo lankytojai – įmonių ir jų padalinių vadovai, siekiantys kompiuterizuoti valdymą. Jį taip pat lanko ir kiti darbuotojai, kasdieniniame darbe jau naudojantys vieną ar kitą VVS. Čia jie randa praktinius patarimus įvairių nestandartinių situacijų sprendimui, keičiasi teigiamais ar neigiamais įspūdžiais apie naudojamą VVS ir ją aptarnaujančius konsultantus.
Tai reiškia, kad įmonėms, gaminančioms ar diegiančioms įvairias VVS, yra labai naudinga reklamuotis šiame specializuotame tinklalapyje, kadangi jo lankytojai – esami ir potencialūs šių įmonių klientai. Tinklalapio puslapių dešinėje pusėje gali būti talpinami 120 taškų(pix) pločio įvairaus aukščio reklaminiai skydeliai.

120x60 taškų dydžio skydelių reklamos kainos

Tinklalapio puslapis Metinė kaina, Lt
Pradinis puslapis 1800
VVS katalogas 1200
Diegėjų katalogas 1200
Kuri geriausia? 1200
Kiti puslapiai 1000

 

Pastabos:

  • Reklaminių skydelių kiekis kiekviename portalo puslapyje yra ribojamas.
  • Įmonėms, besireklamuojančioms portale, teikiamos visos "Auksiniame" mokėjimo plane numatytos paslaugos.

Efektyvi įmonės, jos gaminamų ar diegiamų programinių produktų reklamos forma - žinučių ir su jomis susietų straipsnių skelbimas naujienų skyrelyje. Garantuojame, kad straipsnis bus pasiekiamas tinklalapio lankytojams ne mažiau, kaip 12 mėn.