Verslo valdymo sistemu gidas

"HansaWorld" laimėjo Accountancy Age apdovanojimą vidutinio dydžio įmonėms skirtų VVS srityje

Liepos 02, 2007 « Grižti atgal
2006 m. lapkričio 16 d., Londonas

HansaWorld laimėjo Accountancy Age apdovanojimą vidutinio dydžio prograrminės įrangos srityje.

HansaWorld laimėjo Accountancy Age apdovanojimą skirtą vidutinio dydžio įmonių verslo valdymo sistemų gamintojams. Tai buvo paskelbta Batterssea Parke vykusioje nugalėtojų skelbimo ceremonijoje.

Nugalėtojus išrinko komisija susidedanti iš Jungtinėje Karalystėje pirmaujančių buhalterių ir finansų direktorių, kurie teigia, kad HansaWorld pasirodymas pademonstravo techninį novatoriškumą, įskaitant keletą įspūdingų savybių ir pasiūlė kokybę atitinkančią kainą. O, be to, diegimai neviršijo biudžeto ir buvo atlikti laiku, bei produktas atskleidė gausų funkcionalumą.

HansaWorld pardavimų direktorius Stephen Jay sakė, kad kasmetiniai Accountancy Age apdovanojimai yra svarbus įvykis Jungtinės Karalystės finansų bendruomenėje. "Kaip integruotos programinės įrangos tiekėjai, mes labai vertiname šį pripažinimą. Šio apdovanojimo laimėjimas parodo, kad HansaWorld, eina teisingu keliu, vystydama paprastai naudojamus sprendimus, padedančius mūsų klientams valdyti savo organizacijas žymiai efektyviau," komentavo pardavimų direktorius.

Įsteigtas prieš 37 metus Accountancy Age (www.accountancyage.com) šiuo metu Jungtinėje Karalystėje pirmaujantis informacinis finansinių žinių bei informacijos buhalteriams portalas, siūlantis su finansais susijusius darbus, straipsnius, informaciją apie įvykius, šaltinius, pirmaujančių buhalterinių įmonių penkiasdešimtuko apžvalgą ir panašiai. Accountancy Age apdovanojimas yra vienas garbingiausių apdovanojimų, garsinančių pasiekimais pasižyminčias kompanijas visose pramonės šakose, nuo verslo buhalterijos, iki viešojo sektoriaus.